نمایش دادن همه 7 نتیجه

120.000 تومان330.000 تومان
120.000 تومان330.000 تومان
270.000 تومان800.000 تومان
220.000 تومان660.000 تومان

لنز آستیگمات ( توریک )

تغییر در ظاهر کروی قرنیه چشم را عارضه بینایی آستیگماتیسم می گویند که منجربه دوبینی می شود و باعث می شود تا تصاویر به نظر تار دیده شوند. برای رفع این مشکل پزشکان توصیه می کند تا از لنز آستیگمات یا توریک استفاده کنیم. همچنین می توان از طریق عمل جراحی این بیماری را درمان نمود.

لنز چشم آستیگمات

لنزهای معمولی کروی و بسیار نازک هستند در حالی که لنز آستیگمات – توریک به صورت کروی استوانه ای و دارای ضمانت بیشتر برای بهبود دید بهتر می باشد، بنابر این از بین بردن انحنای نا منظم لنز و هایپروپی همزمان بینایی را بهبود بخشیده و باعث محدود نشدن زمینه های بصری میشود.

اخیرا افزایش لنزهای تماسی آستیگمات با رنگهای محبوب در بسیاری از وبسایت ها مشاهده می شود.

ویژگیهای لنز آستیگمات

لنزهای آستیگمات روزانه بسیار محبوب هستند، مزیت آنها عدم مراقبت روزانه میباشد. این لنز ها 10 تا 180 عدد در یک بسته فروخته میشود که بسته به نیاز و امکانات میتوانید مقدار بهینه را انتخاب کنید. پزشکان هنگام تجویز این لنز محور استوانه و انحنای پایه لنز را در نظر میگیرند زیرا این شاخص ها هنگام استفاده راحتی لنز ها را فراهم میکنند.

طریقه استفاده لنز توریک

در اولین بار که لنز استفاده می کنید ممکن است که زیاد احساس راحتی نداشته باشید پس لازم است که مرور به استفاده از لنز عادت کنید،نکته مهم این است که قبل از قرار دادن لنز توریک باید دستان خود را کاملا بشوئید،هنگام استفاده از لنز بسیار مراقب باشید زیرا با یک حرکت بی دقتی میتوانید به لنز آسیب برسانید.

چگونه لنز آستیگمات را قرار دهیم؟

برای قرار دادن سریع و صحیح لنز باید پلک تحتانی را بکشید و در این حالت با انگشت خود به چشم نزدیک کرده و به آرامی داخل چشم بگذارید با لمس مناسب لنز در وضعیت بهینه بر روی چشم قرار میگیرد و قبل از اینکه چشمان خود را ببندید باید به چپ و راست نگاه کنید و کمی هم چشمک بزنید با این کار لنز آستیگمات میتواند در موقعیت صحیحی بر روی چشم قرار گیرد.

لنز توریک تفاوت چندانی با لنز معمولی ندارد و تفاوت فقط در کارکرد نهفته است زیرا هر نوع با هدف از بین بردن نقایص بینایی استفاده می شوند به طوری که فرد احساس راحتی و اطمینان میکند.