لنز طبی ایراپتیکس 💙 خرید لنز ایر اپتیکس 💙 فرالنز

در حال نمایش 2 نتیجه

580.000 تومان1.550.000 تومان
فروش ویژه
580.000 تومان1.550.000 تومان

لنز طبی ایراپتیکس

لنز طبی ایراپتیکس یکی از قدیمی ترین و مورد قبول ترین برند های موجود در بازار لنز است،لنز های ایر اپتیکس تکنولوژی پیشرفته ای دارند که همین مورد این لنز ها را از لنز های دیگر جدا می کند. این لنزها بسیار راحت هستند و برای افرادی که نمی خواهند از عینک طبی استفاده کنند بسیار راحت بوده و ازکیفیت بالایی برخوردار هستند.

لنز ایراپتیکس چه محصولی است؟

این لنز محصول کمپانی سیباویژن آلکان آمریکا است،به دو دلیل این لنز دارای شهرت جهانی است.

  • استفاده بسیار راحت از لنز
  • کیفیت بسیار عالی آن

این لنز ها از جمله لنز های مراقبتی شرکت آلکان آمریکا هستند که تایید سازمان غذا و دارو آمریکا FDA)) را نیز دارند،این لنز ها برند های متفاوتی دارند که خصوصیات آن این است که لنز های نرم اکسیژن رسانی به چشم،لنز های سیلیکون هایدروژل با عملکرد بالا از آلکان هستند که برای تمام عیوب انکساری چشم و هر نوع سبک زندگی لنز متفاوتی تولید کرده است.

سال هاست که لنز های چشمی بسیار رایج شده است. اگر به توصیه های پزشک متخصص چشم توجه کنید می توانید خطرات وارد شده به چشم را کاهش دهید.

بیشتر مردم از لنز های چشمی استفاده می کنند. با استفاده صحیح و مراقبت از لنز ها و همچنین با توجه به توصیه های پزشک می توانید به راحتی از لنز ها استفاده کنید و هیچ مشکلی برایتان پیش نیاید علاوه بر این چیز هایی که گفته شد خوب است از برند های معتبر مثل ایراپتیکس ، لنز مورد پسند خود را خرید کرده و از خریدتان لذت ببرید.

لنز های چشمی از محصولات پزشکی هستند و سازمان غذا و داروی ایالات متحده(FDA) نظارت بر لنز ها را به عهده دارد.

استفاده از لنز برای افرادی که دوست دارند ظاهری طبیعی داشته باشند بسیار مناسب است همچنین می توانند از لنز های رنگی برای تغییر در ظاهر خود استفاده کنند.

افرادی مانند بزرگسالان و نوجوانان و کودکانی که از لنز به جای عینک استفاده می کنند از نظر ظاهری و توانایی در انجام فعالیت های ورزشی و کاروتفریح حس بهتر و احساس راحت تری دارند.

نمونه های لنز طبی ایراپتیکس

-لنزهای چشمی ایراپتیکس AQUA: لنز طبی ایراپتیکس آکوا دارای سطح ضد چربی بوده که باعث راحتی دید و شفافیت قرینه چشم می شوند.

لنز های چشمی ایراپتیکس مخصوص آستیگماتیسم

-لنز های چشمی ایراپتیکس آکوا چند کانونی:این لنز های روزانه هستند که حداکثر برای 6 شب طراحی شده است.

لنز طبی ایراپتیکس Aqua Air Optix®: این لنز ها مجوز سازمان غذا و دارو را دارا هستند و برای مدت یک ماه طراحی شده و به صورت شبانه روزی می توان از آن استفاده کرد.

لنز رنگی ایراپتیکس: این لنز رنگی ایراپتیکس برای انواع چشم روشن و چشم تیره طراحی شده و کاملا طبیعی هستندو باعث تغییر در رنگ چشم می شوند.لنز رنگی را بدون نمره و نمره دار هم می توان استفاده کرد.

تکنولوژی Smart Shield در لنز های طبی هم به کار رفته است.این لنز ها فناوری دارند که ترکیب رنگ های طبیعی چشم ظاهری زیبا را به شما ارائه می دهند.

این لنز ها ورود و خروج اکسیژن را به قرینه فراهم می سازند. می توانید از معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی لنز ایران فرالنزآنها را تهیه کنید؛فرالنز نمایندگی لنز های ایراپتیکس در ایران و تهران است.

خصوصیات خاص لنز ایراپتیکس :

در ساخت لنز های ایراپتیکس ماده هیدروژل falcon B به کار رفته است که باعث رضایت فرد از لنز و نرم بودن لنز می شود،هیدروژل به کار رفته در این لنز باعث می شود که این لنز ها 5 برابر بیشتر از لنز های دیگر اکسیژن را به چشم برسانند.

حفره های به کار رفته در این لنز باعث کاهش رسوب چربی و پروتئین می شود و باعث دید واضح و شفاف در چشم افراد می شود.

از دیگر ویژگی های لنز طبی ایر اپتیکس قابلیت اکسیژن رسانی بالای آن به چشم است،در سطح چشم رگ های خونی وجود دارند و اکسیژن خود را از هوا دریافت می کنند.اگر مانعی در چشم ایجاد کنید که اکسیژن رسانی به آن انجام نشود عواقب جبران ناپذیری به همراه دارد.

همان طور که گفتیم باید اکسیژن رسانی به چشم به خوبی صورت گیرد و برند های مختلف نیز تلاش دارند که درصد اکسیژن رسانی در لنز های چشمی افزایش پیدا کند و از اهمیت بیشتری برخوردار شوند.

افرادی که دچار خشکی چشم هستند لنز های ایراپتیکس بهترین گزینه برای این افراد است زیرا لنز های ایراپتیکس از خشکی چشم جلوگیری می کند و همچنین برای افرادی که مطالعه طولانی دارند و یا به صفحات وسایل الکترونیکی خیره می شوند،لنز ایر اپتیکس بهترین گزینه است.

لنز طبی ایراپتیکس بالا ترین اکسیژن رسانی را دارند و درصد اکسیژن آن 38% است که این عدد در بین لنز های سالانه بین 5 تا 40 است،از ویژگی دیگر لنز های ایراپتیکس صقیلی بودن آن است که فرد در استفاده از آن احساس ناراحتی نمی کند و باعث منع گرد و غبار به لنز می شود.

سایر خصوصیات خاص لنز ایر اپتیکس

لنز های ایراپتیکس خاصیت مرطوب کنندگی دارند که موقع پلک زدن چشم راحت تر باشد و همچنین اشک در چشم بهتر پخش شود.

قابلیت دیگر این لنز ها این است که رطوبت را برای مدت طولانی در خود نگه می دارند و ضخامت آن در قسمت های مرکزی لنز حدود 0.7 میلی متر است.

لنز های ایراپتیکس خاصیت دیگری که دارد برای تمام طول روز طراحی شده است . یک لایه بسیار باریک محافظ در سطح داخلی لنزتعبیه شده که عدسی طبیعی چشم را از آسیب و ترشح چشم محافظت می کند.

اکسیژن رسانی در این لنز ها 5 برابر بیشتر از لنز های موجود در بازار است.

فناوری منحصر به فرد این لنز ها دید روشن و واضح را به چشم های آستیگمات می دهند،لنز ایر اپتیکس آستیگمات نمره ها و درجه های مختلفی دارند که این نمره ها و درجه در آستیگمات 2.25 و در نزدیک بینی0 تا 6 ومحور بین 10 تا 180 درجه هستند.

معمولا لنز های ایراپتیکس از25/0- تا 10- در بازار وجود دارد،دیامتر این لنز 14.2 و انحنای آن 8.30 است.

لنز طبی ایر اپتیکس دارای ته رنگ هستند که جهت دیده شدن استفاده می شوند و ضخامت آنها 08/0 میلی متر است.

اکسیژن رسانی

لنز چشم نرم ایراپتیکس قابلیت تنفسی دارند به عنوان مثال لنز طبی ایراپتیکس Day Aqua در بین همه لنز های دنیا بیشترین قابلیت نفوذ پذیری به گاز را دارد.

امکان ورود و خروج اکسیژن در این لنز وجود دارد به همین دلیل از خراش برداشتن و زخم شدن قرینه جلوگیری می کند.

لنز های ایراپتیکس از راحتی خاصی بر فرد مصرف کننده برخوردار است،یک لنز عالی مانند ایراپتیکس به تنهایی برای سلامت چشم کافی نیست و باید تمام نکات بهداشتی و درست استفاده کردن از لنز را انجام دهیم و همچنین ازبهترین مایع لنز استفاده کنیم به عنوان مثال:رنیو،اویزور و یونیور سال پلاس که در سایت فرالنز موجود است می توانید تهیه و استفاده کنید.

تکنولوژی های جدید در مورد استفاده از لنز های ایراپتیکس:

-هیدراگلاید(عامل قوی نگهدارنده رطوبت)
این ماده کاهش در خشکی چشم ایجاد می کند و همچنین جذب و رطوبت در سطح لنز را در ساعت های پایانی روز ایجاد کرده است.

-اسمارت شیلد(سپر محافظتی هوشمند)
تکنولوژی که در این ماده به کار رفته مانند سپر محافظ عمل می کند که در برابر رسوباتی که باعث سوزش و قرمزی و حساسیت در چشم می شود را محافظت می کند و مدت یک ماه جذب هر گونه ماده خارجی به روی لنز را محافظت می کند.

خرید لنز های ایراپتیکس در فرالنز

لنز های ایراپتیکس از آن دسته از لنز هایی است که به بهبود بینایی کمک کرده و کسانی که دید ناقص دارند را تصحیح می کند.

محصولات ایراپتیکس از کمپانی سیباویژن آلکان آمریکا بوده ودارای تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا است.

لنز ایراپتیکس ازبهترین لنز های چشمی موجود در بازار هستند که انواع مختلفی دارند از جمله:لنز ایر اپتیکس طبی(برای تصحیح عیوب انکساری چشم)

لنز های ایراپتیکس طبی رنگی،لنز ایر اپتیکس رنگی و یا چند کانونی برای پیرچشمی و لنز آستيگمات ایر اپتیکس(برای تصحیح آستیگماتیسم)

لنز های ایراپتیکس از پیشرفته ترین لنز های چشمی است که از تکنولوژِی خاصی برخوردار است که به چشم شما راحتی بیشتری می دهد.

لنز ایر اپتیکس بهترین و معتبر ترین برند لنز های چشمی در سراسر جهان است چون از ماده عالی و درجه یک ساخته شده اند دید بهتر و واضحی به شخص می دهند.

برای خرید لنز های ایراپتیکس از نمایندگی های مجاز که در ایران معتبر هستند مانند فرالنز این لنز را خریداری کنید.

فرالنز از برترین و بهترین سایت های فروش لنز در ایران هست که انواع مختلف لنز و قطره لنز و برند های عالی و کیفیت بی نظیر را ارائه می دهد.

سایت فرالنز لنز ایر اپتیکس را با کیفیت و قیمت مناسبی به مصرف کننده خود ارائه می دهد.
متخصصان و کارشناسان فرالنز تایید می کنند که لنز ایر اپتیکس از نظر راحتی و کیفیت از بهترین لنز های طبی فصلی موجود در بازار هستند.

چگونگی از خرید لنز طبی ایراپتیکس

از مزیت های برتر این لنز آبرسانی بالا محصول است که راحتی را برای مصرف کننده به وجود می آورد.

لنز طبی ایراپتیکس در بسته های 6 عددی و جفتی در فرالنز به فروش می رسد که مصرف کننده می تواند بسته به نیاز خود لنز خریداری کند.

لنز طبی فصلی در نمرات 0.5 تا 10 موجود بوده و استپ های 0.25 بالا و پایین می روند.

برای خرید می توانید به سایت فرالنز مراجعه کرده و با کارشناسان فرالنز مشورت کنید و موجودی و نمرات لنز طبی خود را از آنها بگیرید البته یکی از خوبی های این لنز این است که همه نمره های آن تکمیل بوده و برای سفارش لنز ها جای نگرانی نیست.

سایت فرالنز از تخصصی ترین فروشگاه های اینترنتی در زمینه فروش محصولات بینایی است که به شما این تضمین را می دهد که با پرداختی امن و تضمین اصل بودن کالا را به شما ضمانت می کند.

فرالنز بزرگترین فروشگاه اینترنتی لنز در ایران است،در فرالنز انواع برند های با کیفیت مانند لنز ایر اپتیکس عرضه می شود.

خرید از فرالنز دارای مزایایی است که مهم ترین آنها خرید آنلاین آن است که نگران شلوغی و ترافیک راه نمی شوید و با چند کلیک می توانید خرید خود را انجام و سفارش دهید و همچنین خرید از فرالنز دارای تخفیفات و مزایایی است و می توانید از جشنواره های این سایت با خبر شوید.