لنز بایوفینیتی Biofinity | نمایندگی رسمی لنز بایوفینیتی | فروشگاه فرالنز

نمایش دادن همه 2 نتیجه

300.000 تومان900.000 تومان
280.000 تومان750.000 تومان

لنز بایوفینیتی

لنز بایوفینیتی به عنوان لنز چشم خوب سلامتی چشمان را تضمین می کند و زیبایی را به همراه دارد.به همین دلیل باید در انتخاب لنزی که خریداری می کنید. دقت کنید تا هر لنزی را نخرید که به چشمان خودتان آسیب می زنید.افرادی که در خرید بسیار حساس هستند خرید لنز Biofinity بهترین گزینه است که راحتی خاصی به این افراد می دهد.

خرید لنز بایوفینیتی

لنز بایوفینیتی از محصولات شرکت لنز کوپرویژن انگلستان است.

کوپرویژن از کمپانی های مهم در عرصه تولید لنز های تماسی نرم و محصولات دیگر است.

تولید لنز طبی بایوفینیتی سافت و لنز سافت توریک برای اصلاح آستیگماتیسم را هم دارا می باشد.

مزایا و خصوصیات لنز بایوفینیتی

مزایا و خصوصیات لنز کوپرویژن را در اینجا اشاره می کنیم:

ساخت لنز کوپرویژن از ماده نسل سوم سیلیکون هایدروژل تهیه شده و بیماران می توانند از این فناوری پیشرفته نسل سوم بهره مند شوند.

کمترین سفتی در این لنز به کار رفته زیرا از فناوری آکوا فرم در تولید این لنز استفاده شده است برای انتقال بهتر اکسیژن به چشم افراد این لنز ها دارای زنجیره های طولانی سیلیکون هستند.

لنز های هیدروژل سیلیکون هایدروژل از نوعی پلاستیک ساخته شده که در هنگام خشکی سفت هستند اما وقتی جذب آب در آن صورت می گیرد نرم و راحت می شوند.

به راحتی افراد در طول روز یا شب می توانند از آن استفاده کنند ،لایه شفافی که در جلوی لنز طبی بایوفینیتی تعبیه شده برای وضوح دید روشن در تمام طول روز است.

لنز طبی کوپرویژن بایوفینیتی با استفاده از زنجیره به هم پیوسته سیلیکون انتقال و قابلیت اکسیژن رسانی بالا در سطح لنز و همچنین عبور آسان اکسیژن رطوبت طبیعی در چشم ایجاد می کند.

از خصوصیات دیگر آن راحتی،نرم بودن و سبکی لنز است که با اکسیژن رسانی بالا ،با آب زیاد در لنز بایوفینیتی احساس راحت تری برای چشم شما ایجاد می کند.

برای افرادی که چشم های حساس و دارای آلرژی هستند مناسب است.

ویژگی لنز بایوفینیتی

 • برنامه جایگزین کردن فصلی
 • درصد آب رسانی 48%
 • فناوری ساخت نسل سوم لنز های سیلیکون هایدروژل

نمونه های لنز بایوفینیتی

1-لنز طبی بایوفینیتی:ماده ای که در این لنز به کار رفته به نام هیدروژل comfilcon A از بهترین نوع سیلیکون هایدروژل است،ساخت این لنز از فناوری Aqua Form به کار رفته که در کمپانی کوپرویژن می باشد.

برای تولید این لنز که از ماده هیدروژل comfilcon A استفاده شده باعث رطوبت طبیعی به چشم و اکسیژن رسانی بالا به چشم می شود.

در فناوری لنز های بایوفینیتی علاوه بر اکسیژن رسانی بالای لنز دارای نرمی و انعطاف پذیری بوده و رطوبت را به خوبی نگه داشته و نسبت به رسوب چربی و مواد جامدی که در چشم هستند مثل پروتئین ها مقاوم بوده که این نوع ویژگی ها باعث شده که دید شفاف و راحتی از لنز را برایتان به ارمغان بیاورد.

در طراحی اپتیکی نیز دید شفاف برای مصرف کننده لنز به همراه می آورد.

خصوصیات لنز طبی بایوفینیتی

 • عبور راحت اکسیژن به خاطر انتقال و تحرک زیاد اکسیژن در سطح لنز
 • راحتی فوق العاده در زمان استفاده از لنز طبی کوپرویژن بایوفینیتی
 • به دلیل تکنولوژی آکوا فرم در لنز کمترین سفتی در چشم را دارد.
 • به خاطر زنجیره به هم پیوسته سیلیکون رطوبت چشم را ایجاد می کند.

 خصوصیات لنز آستیگمات فصلی بایوفینیتی

لنز طبی آستیگمات بایوفینیتی تولید و ساخت آن از کمپانی کوپرویژن انگلستان است.

که خصوصیات آن را در زیر برایتان مطرح می کنیم:

 • میزان اکسیژن رسانی آن 7 برابر است.
 • حفظ رطوبت چشم و آبرسانی بسیار بالا (48%)
 • بسیار نازک بوده و از نرمی و سبکی بالایی برخوردار است.
 • مناسب برای چشم های حساس و خشک
 • برای استفاده طولانی مدت
 • فناوری سیلیکون هایدروژل

این لنز آستیگمات به طور طبیعی مرطوب است و احساس خشکی در چشم ایجاد نمی کند.

لنز آستیگمات بایوفینیتی مخصوص افراد آستیگماتیسم ساخته شده که به طور طبیعی خیس شده است که نیازی به استفاده از محلول لنز ندارند.

لنز کوپرویژن از لنز هایی است که در بازار موجود است که در ساخت آن فناوری سیلیکون هایدروژل به کاررفته که به همین خاطر طرفداران زیادی دارد.

به خاطر رطوبت همیشگی آن در طول استفاده، لنز همیشه مرطوب است و خشکی در لنز وجود ندارد و از اداره تجهیزات پزشکی نیز مجوز دارد.

از برند های لنز قدیمی دنیا است که نوع لنز طبی آن دارای درجه مثبت و منفی است.

به همین دلیل برای افراد آستیگماتیسم مناسب بوده و از تجمع رسوب در چشم جلوگیری می کند،اکسیژن رسانی بالا و لایه روان کننده سطح چشم و رطوبت را در چشم حفظ می کند و حساسیت و آسیب به چشم نمی زند.

با همه این توضیحات می توانید بدون نگرانی این لنز را خریداری و استفاده کنید.

ما اعتقاد داریم که نظرات و پیشنهادات شما عزیزان ما را در بهتر ارائه دادن مطالب یاری می کند و اگر در مورد موضوعات مقاله بالا نقد و یا نظری داشتید می توانید به ما کمک کنید واگر در رابطه با این مقاله دانش جدیدی داشتید ما را در کامل نمودن آن یاری کنید و تا دیگر مخاطبین هم از آن استفاده کنند.