لنز توریک 💙 خرید لنز توریک 💙 فرالنز

در حال نمایش 7 نتیجه

700.000 تومان1.900.000 تومان
750.000 تومان2.250.000 تومان
800.000 تومان2.200.000 تومان
720.000 تومان2.000.000 تومان

لنز توریک

قبل از اینکه لنز توریک را بدانیم که چیست باید با بیماری آستیگماتیسم بیشتر آشنا بشویم.

طبق گفته محققان آستیگماتیسم یا می تواند ارثی باشد و یا عوامل دیگری باعث به وجود آمدن آن می شود،در آستیگمات سطح رویی چشم یا عدسی داخل چشم، با قسمت انحنای چشم همخوانی لازم را ندارد و اغلب فرد را با تاری دید مواجه می کند.

افرادی که درجه آستیگمات آنها کم باشد دچار سردرد و یا خستگی چشم می شوند و تاری دید در افراد با درجه بالا مشاهده می شود.

در سال های گذشته برای افرادی که دچار این بیماری می شدند لنز وجود نداشت ولی امروزه افراد با استفاده کردن از لنز های چشمی مخصوص آستیگمات می تواند عیوب چشم خود را رفع کنند.

خرید لنز توریک

نوعی لنز است که برای به کار رفتن دید صحیح چشم و همچنین فرم دادن به حالت کروی چشم افراد آستیگمات به کار می رود.

لنز های آستیگمات از مواد هیدروژل معمولی و سیلیکونی ساخته شده است،از ویژگی این لنز این است که به راحتی در چشم می چرخد و از خشکی چشم جلوگیری می کند.

لنز توریک ICL

این لنز به لنز های تماسی شباهت دارد ولی یک تفاوت نیز دارد این لنز درون چشم قرار می گیرد و دائمی می باشد که فرد دیگر نیازی به در آوردن لنز در شب ندارد.

این نوع لنز بیماری های چشمی مانند نزدیک بینی،دوربینی و آستیگمات را درمان می کند.

این لنز از ماده ای به نام کولامر تشکیل می شود و این نوع لنز به صورت ثابت در چشم قرار می گیرد ولی برای سلامتی چشم ها باید سالی یک دفعه آن را مورد معاینه قرار دهند.

نشانه های رایج توریک شامل این موارد است:

  • ناهمواری دید به شکلی که افراد و اشیاء را کاملا ناواضح یا مغشوش ببینید.
  • سردردهای گاه و بیگاه به ویژه سردردهای همراه با درد چشم
  • تاری دید شدید و به ویژه مشکل در هنگام مطالعه
  • عدم تمرکز چشم برای مطالعه حروف ریز و کوچک
  • احساس فشار در کره چشم

قیمت لنز توریک

گذاشتن لنز های توریک توسط پزشک انجام می گیرد و زمان بیشتری را می برد تا پزشک آن در چشم بگذارد و برای این کار باید تجربه زیادی را داشته باشند و هزینه این لنز ها بیشتر از لنز های معمولی می باشد.

لنز های توریک هزینه بیشتری را نسبت به لنز های معمولی دارا می باشد.

لنز سیلیکون هایدروژل

لنز های سیلیکون هایدروژل را می توانید برای اینکه شکل کروی چشم را اصلاح و یا اصلاح آستیگمات باشد سفارش دهید.

این نوع لنز انواع لنز فصلی را در اختیار مصرف کننده گذاشته است برای افراد آستیگماتیسم نیز با مشورت پزشک می توانند از لنز های توریک دائمی استفاده کنند.

سری مختلف لنز توریک

بعضی از برند هایی که لنز های توریک دارند لنز های یکبار مصرف روزانه می باشد که باید آنها را یکبار مصرف کرد و از استفاده مجدد آن خودداری کنید.

نوعی دیگر از لنز های توریک هستند که چند کانونی می باشند و برای اصلاح آستیگماتیسم و پیر چشمی کاربرد دارند.

چه کسانی می توانند از لنز توریک استفاده کنند؟

مصرف بعضی از داروها و یا مبتلا شدن به بعضی بیماری ها باعث می شود که افراد به خشکی چشم مبتلا شوند.

که این افراد از لنز نمی توانند استفاده کنند و افراد زیر 18 سال نیز با اجازه والدین می توانند از لنز استفاده کنند البته با رعایت کامل نکات بهداشتی می توانند لنز استفاده کنند.

افرادی که از لنز های زیبایی و لنز های طبی استفاده می کنند باید هر دو ماه یکبار به پزشک مراجعه کرده تا پزشک چشم افراد را مورد معاینه قرار دهد.

مشکلاتی که مشتریان با لنز مواجه می شوند:

مشکل بیشتر افرادی که از لنز ها استفاده می کنند آگاهی از طرز صحیح استفاده از لنز می باشد که اگر آگاهی کافی از استفاده لنز را نداشته باشند مشکلات چشمی در آنها به وجود می آید که بعد از مشکلات چشم منجر به عفونت چشم می شوند و اگر خراش در قرینه به وجود آید باعث ورود میکروب در چشم شده و عفونت ایجاد می شود.

طرز نگهداری لنز توریک

لنز های تماسی اکسیژن از آن عبور می کند که اگر اکسیژن رسانی خوبی انجام نشود ناراحتی در چشم ایجاد می کند.

ولی لنز های رنگی اکسیژن کمتری از آن عبور می کند و افرادی که از این نوع لنز تماسی استفاده می کنند باید مدت زمان استفاده از آن را محدود کنند.

لنز های طبی را می توان در طول شبانه روز در چشم قرار داد ولی در مورد لنز های طبی رنگی اینگونه نیست که هر چه بیشتر در چشم بماند سلامت چشم را به خطر می اندازد.

افرادی که لنز استفاده می کنند باید جالنزی و مایع لنز را همیشه همراه خود داشته باشند که اگر در طول استفاده لنز دچار گرد و غبار شد آن را با مایع لنز تمیز کنند که باعث عفونت چشم نشود.

از مشکلات اصلی استفاده زیاد از لنز تحریکات در چشم و نازکی قرینه می باشد که اگر در چشم حساسیت ایجاد شود استفاده از لنز دیگر مجاز نمی باشد.

اگر این کار را انجام داده و با توجه به حساسیت، باز هم از لنز استفاده کنید و در نهایت باعث می شود که پیوند قرینه را انجام دهید.

تمیز کردن لنز توریک

امروزه برای پاکسازی پروتئین از روی لنز که محلول لنز تولید شده که شما بتوانید لنز را به صورت کامل تمیز کنید که از ویژگی خوب این شوینده ها این است که نیازی به خرید آیتم های دیگر ندارید.

البته باید بدانید که بیشتر تاری دید به خاطر ضعیفی چشم نمی باشد شاید یکی از علل آن آب مروارید باشد.

blank