لنز رنگی فرشلوک 💙 خرید لنز رنگی فرشلوک 💙 فرالنز

در حال نمایش 2 نتیجه

750.000 تومان1.000.000 تومان

لنز رنگی فرشلوک

blank

اگر بخواهید لنز رنگی فرشلوک را برای زیبایی استفاده کنید حتما باید با مجوز پزشک و مراقبت های حرفه ای انجام گیرد و هیچ وقت لنز چشم خود را به دیگران ندهید که سلامت چشمتان به خطر می افتد.

این مارک لنز در انواع رنگ ها در بازار ارائه می شود که انتخاب آن بستگی به رنگ موو پوست شما دارد.

خرید لنز رنگی فرشلوک

لنز های فرشلوک رنگ چشم قهوه ای را به خوبی تغییر می دهد.

خاکستری،آبی،فیروزه ای و براون، سبز برای تغییر ظاهر شما به کار می رود.رنگهای عسلی و آبی درخشان آن ظاهر جذاب تری را به چهره شما می دهد.

تکنولوژی که این لنز دارا می باشد دارای فعالیت محافظت از لنز در برابر رسوبات تحریک کننده است.

این لنز ها در انواع معمولی و اپتومتری در بازار ارائه می شود.

بهترین انتخاب برای شماست که می توانید با هر نوع لباسی آن را ست کنید.این لنز ها را بیشتر از زمانی که تعیین شده استفاده نکنید زیرا باعث می شود که خشکی چشم و همچنین ایجاد پروتئین در لنز های تماسی شود.

این لنز ها هم فصلی و هم روزانه بوده و در ابعاد مختلف برای شما ارائه می شود و محصول شرکت سیباویژن آمریکا بوده و از پرفروش ترین لنز های رنگی در دنیا به حساب می آید.

خصوصیات لنز رنگی فرشلوک

لنز های فرشلوک با ترکیب سه رنگی که در آن به کار رفته تغییر رنگ قابل توجهی در چشم به وجود می آورد و کاملا در چشم طبیعی به نظر می رسد و این لنز برای چشم های تیره و روشن نیز مناسب می باشد.

اکسیژن رسانی آن بسیار بالا بوده و راحتی و سلامت چشمان شما را ضمانت می کند.کیفیت بالای این لنز باعث شده که دید عالی و رنگ چشم شما بسیار طبیعی به نظر بیاید.از خصوصیات دیگر آن این است که رطوبت آن 69 درصد است.

قیمت این نوع لنز بسیار مناسب می باشد.

مراقبت و نگهداری

قبل و بعد از استفاده حتما دستهای خود را بشویید تا آلودگی وارد لنز نشود و به چشم شما آسیب نرساند.

از مواد شوینده استفاده نکنید. برای تمیز کردن لنز دستهای خود را با حوله ای که پرز نمی دهد خشک کرده و ابتدا یک لنز را از چشم خارج کرده و لنز را در جالنزی گذاشته و با محلول لنز مناسب آن را تا نیمه پر کنید و این موارد بالا را برای لنز دیگر به کار ببرید.

ایده آل کردن لنز فرشلوک

برای مرطوب و نرم کردن لنز رنگی فرشلوک و چشم خود از قطره های چشمی استفاده کنید.

اگر از محلول هایی با مواد نگهدارنده استفاده کردید و آلرژی به آن داشتید از محلول های بدون مواد نگهدارنده استفاده کنید.از محلول هیدروژل پر اکسید برای ضد عفونی و پاک کردن و نگهداری لنز استفاده کنید.

محلول های هیدروژن باید خنثی کننده داشته باشند که یا در خود محلول وجود دارد و یا به صورتی قرص جداگانه استفاده می شود تا هیدروژن تبدیل به آب شود تا ایجاد حساسیت نکند.

ماده پاک کننده لنز رنگی فرشلوک برای پاک کردن آن می باشد.چند قطره از آن را روی کف دست گذاشته و با احتیاط لنز را ماساژ می دهید.حدود 20 ثانیه کاملا تمیز شود و بعد از محلول های دیگر برای شست و شو استفاده کنید.

برای شستشوی پروتئین ها از لنز،ابتدا لنز را پاک و بعد بشویید.

جالنزی را با محلول خود پر کرده و یک قرص آنزیمی داخل آن انداخته و صبر کرده تا حل شود و بعد لنز را در جالنزی بگذارید.باید 15 دقیقه درون محلول بماند بعد با محلول دیگر آن را ضد عفونی کنید.

قطره:برای مرطوب و نرم نگه داشتن چشم از قطره استفاده می شود.

اگر به محلول های لنز آلرژی داشتید حتما به چشم پزشک مراجعه کنید.هرگز به نوک ظرف محلول دست نزنید.

هیچ وقت لنز را زیر شیر آب نشویید شاید باعث آلودگی شود.وسایل لنز تماسی را تمیز کرده و در جالنزی را حتما با آب گرم شسته و در معرض هوا خشک کنید.

جالنزی را هر ماه دور انداخته و از جالنزی جدید استفاده کنید تا باعث عفونت چشم نشود،لنز ها را هم روزی یکبار تمیز کنید تا چشم شما راحت تر باشد.

لنز های فرشلوک مخصوص چشم های تیره و روشن می باشد.کمپانی آمریکایی آلکان از برترین برند های ساخت لنز تماسی رنگی در جهان می باشد.

رطوبت کافی و اکسیژن رسانی های این محصول سلامتی چشمهای شما را تضمین می کند.

رنگهایی که روی لنز های فرشلوک هستند درون لنز قرار دارند که شفافیت چشم شما را بهتر می کند. در لنز تماسی فرشلوک از 3 لایه رنگ استفاده شده که تشخیص اینکه فرد لنز دارد را دشوار می کند.

این لنز ها برای شرایط سخت آب و هوایی خاور میانه بسیار مناسب بوده به دلیل اینکه در مقابل اشعه ماوراء بنفش مقاوم است و اشعه های مضر تا 90 درصد نمی تواند از آن عبور کنند.

این لنز را می توان به صورت تمام وقت یا در زمان های مشخص و با عینک استفاده کنید.تعویض به موقع این لنز از راحتی های چشم و تاری دید و آلرژی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

از ویژگی های مهم لنز رنگی فرشلوک این است که بسیار نرم بوده و به خاطر اکسیژن رسانی عالی راحتی چشم را تضمین کرده و فرد احساس جسم خارجی در چشم نمی کند.

رنگهای طوسی و قهوه ای برای چشم های تیره مناسب بوده زیرا علاوه بر طبیعی بودن آن چشم ها را نیز درشت تر نشان می دهد.

رنگ های آبی،بنفش و سبز برای زیبایی به کار می روندو اگر برای مناسبت های خاص بخواهید نظر دیگران را به خود جلب کنید مناسب است.

اگر می خواهید که هر روز از لنز رنگی استفاده کنید رنگهای عسلی و فندقی بهترین انتخاب است.

محصول کمپانی آلکان آمریکا بوده و دارای تاییدیه از سازمان غذا و دارو FDA آمریکا می باشد.

لنز رنگی فرشلوک از جذابیت و کیفیت بالایی برخوردار است و برای چشم های تیره و روشن مناسب بوده و برای تغییر رنگ چشمهایتان بهترین گزینه است.

طراحی تک رنگ بودن آن برای برجسته کردن چشم های تیره مناسب است.لنز رنگی فرشلوک دید عالی و با کیفیت را برای چشم های شما به ارمغان می آورد،لنز های رنگی فرشلوک برای افرادی به دنبال تنوع و زیبایی هستند بسیار مناسب می باشد.

ویژگی های لنز فرشلوک

  • مناسب برای تیره ترین و روشن ترین رنگ چشم ها
  • با اکسیژن رسانی بالا ، تضمین کننده راحتی و سلامت چشم شما
  • بهترین انتخاب برای تغییر رنگی بی نظیر در چشم
  • با داشتن طراحی تک رنگ ، مناسب ترین انتخاب برای برجسته نمودن و تغییر رنگ محسوس چشم های تیره
  • با تکنولوژی منحصر به فرد 3 در 1 ( 3 تن )، مناسب برای افرادی که گاهی برای تنوع از لنزهای رنگی استفاده می کنند
blank