مایع لنز 💙 خرید مایع لنز 💙 فرالنز

در حال نمایش 3 نتیجه

270.000 تومان390.000 تومان
230.000 تومان380.000 تومان

مایع لنز 

علاوه بر انواع لنز چشم امروزه انواع مختلف مایع لنز در برند ها و مارک های مختلف در بازار ایران عرضه شده است که علاوه بر اینکه لنز را نگهداری می کند باعث شده که خاصیت ضد عفونی را نیز دارا باشد.

خرید مایع لنز

افرادی که از لنز رنگی استفاده می کنند می دانند که محلول لنز بسیار مهم می باشد زیرا با  استفاده از این محصول می شود لنز را ضد عفونی کرد و همیشه تمیز نگه داشت.با استفاده محلول می توان همیشه لنز را تمیز نگه داشت و از ایجاد رسوب در آن جلوگیری کرد که رسوب علت اصلی فاسد شدن و مشکلات چشمی در لنز می باشد.

مایع لنز چیست؟

مایع لنز یک مرطوب کننده است که بسیار قوی بوده و برای کاهش خشکی چشم ساخته شده است که با استفاده از این محصول می شود چسبندگی های میکروبی را نیز نابود کرد به خاطر اینکه در شهر های بزرگ آلودگی هوا زیاد است پزشکان توصیه می کنند که روزانه لنز را با با این محصول شستشو دهند.

چگونگی استفاده از مایع لنز

برای استفاده از محلول شستشوی لنز باید هر دو طرف لنز را با محلول لنز مرطوب کرده و بعد از مدت 25 ثانیه که لنز در داخل محلول لنز ماند آن را با این ماده ضد عفونی کننده ماساژ دهید و سپس به مدت 15 ثانیه هر دو طرف لنز را با محلول بشویید و در آخر کمی محلول لنز را داخل جالنزی بریزید و لنز را در آن قرار داده و درب آن را ببندید.

نمونه های مایع لنز

اگر چشم های حساسی دارید از مایع چشم مخصوص برای چشم های حساس استفاده کنید.

البته بهترین ماده شستشوی لنز مایع های چند منظوره می باشد که این ماده شستشوی هم لنز را تمیز و هم شستشو داده و هم ضد عفونی می کند.

انواع مایع لنز که در بازار ایران موجود است سولکو،رنیو ، آرین ،یونیورسال و اپتی فری نام برد.

قیمت مایع لنز

برای خرید باید نوع لنزی را که استفاده می کنید بخاطر داشته باشید که از جنس نرم است یا سخت.

برای خرید ماده ضد عفونی کننده بهتر است با پزشک متخصص چشم مشورت و بعد ماده شستشو لنز را خریداری کنید و بعد از مراکز معتبر فرالنز و حتما از برند اورجینال خرید کنید.

ما معتقد هستیم که با نظرات و انتقادات شما می توانیم در بهتر شدن محتوای مطالب بالا تلاش کنیم تا مطالب مفید و جالبی را برایتان بازگو کنیم و اگر پیشنهادی داشتید در قسمت پیشنهادات قرار داده تا ما دیگر مخاطبین را نیز از آن آگاه کنیم.

محلول لنز چیست؟

افرادی که از لنز استفاده می کنند باید همیشه محلول نگهداری لنز را به همراه داشته باشند و در هر مکانی که از چشم خارج می کنند آن را درون محلول بگذارند.