لنز ماهانه 💙 خرید لنز ماهانه 💙 فرالنز

در حال نمایش 8 نتیجه

750.000 تومان2.250.000 تومان
800.000 تومان2.200.000 تومان
580.000 تومان1.300.000 تومان
450.000 تومان1.200.000 تومان
720.000 تومان2.000.000 تومان
580.000 تومان1.750.000 تومان
380.000 تومان1.050.000 تومان

لنز ماهانه

امروزه این امکان فراهم شده که مصرف کنندگان می توانند یک برند لنز چشم را برای خود انتخاب کنند فقط باید از خصوصیات لنز ماهانه خود آگاهی داشته باشند.

خرید لنز ماهانه

لنز های ماهیانه از لنز سیلیکون هایدروژل ساخته و دارای اکسیژن رسانی بالایی هستند.لنز های ماهیانه را به مدت یک ماه می توان استفاده کرد و در هنگام خواب لنز را خارج کرده و صبح در چشم قرار داده و حتما هر چند وقت به اپتومتریست مراجعه کنید.

خصوصیات لنز ماهانه

به لنز ماهیانه لنز فصلی نیز می گویند در بسته بندی لنز های ماهیانه 3 جفت لنز وجود دارد.

لنز های ماهیانه 2 مزیت دارند برای اینکه بتوانید لنز مناسب چشم خود را انتخاب کنید در طول مدت زمان می توانید چند نوع مارک لنز طبی را امتحان کنید.

قیمت پایین لنز ماهانه

اگر می خواهید در خرید لنز خود صرفه جویی داشته باشید لنز های ماهیانه بهترین گزینه می باشد زیرا خرید لنز روزانه که باید هر روز تعویض شود به صرفه نمی باشد پس بهترین کار خرید لنز های ماهانه می باشد.

لنز ماهانه مناسب برای محیط زیست

از آنجا که باید لنز یکبار مصرف را هر روز تعویض کرد زباله بیشتری تولید می شود پس خرید لنز های ماهیانه به صرفه و زباله کمتری را دور می اندازیم.البته باید این نکته را در نظربگیریم که لنز ها از جنس پلاستیک هستند و محیط زیست را تخریب می کنند.

استفاده همیشه از لنز ماهانه

لنز های ماهیانه در طول استفاده بسیار راحت می باشند اگر از لنز های روزانه استفاده می کنید در تمام طول روز استرس این را خواهید داشت که با کمبود مواجه نشوید.

اما لنز های ماهیانه را می توانید به مدت یک ماه با خیال راحت استفاده کنید و فقط در مسافرت محلول لنز و جالنزی را همراه داشته باشید که در مواقع ضروری بتوانید لنز را تمیز کنید وحتی می توانید در موقع ورزش و شنا آن را بیرون آورده و بعد از ورزش آن را در چشم بگذارید.

لنز ماهانه مناسب برای چشم های خشک و حساس

افرادی که چشم های حساس و یا خشکی چشم دارند بهترین گزینه لنز های ماهیانه اند به طوری که این لنز ها همیشه چشم را مرطوب نگه می دارند و به دلیل ماندگاری بالای آنها همیشه بدون استرس و با راحتی کامل آنها را استفاده کنید.

مقاومت عالی لنز ماهیانه

همان طور که گفتیم لنز های ماهیانه بسیار راحت می باشند و همچنین در مقابل چربی ها مقاوم بوده و حتی بعد از تمیز کردن لنز نیز بهتر عمل می کنند.

تکمیل بودن نمرات

در هنگام خرید باید به همه نکات لنز توجه کنید که این توجه فقط مختص به راحتی لنز نمی باشد بلکه باید توجه کنید که تمام نمرات چشم شما را داشته باشد.

blank